fbpx

Konferans Salonu Koltukları Modelleri

Panelkon konferans koltuğu modelleri ile bir sonraki projeniz için en ideal konferans salonu koltukları ile oturma düzeni çözümleri konusunda detayları belirleyin. Sizin için en ideal konferans salonu koltuğunu araştırırken daha önceki referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Konferans koltuğu detayları özellikle salonunuzun çevresel ve akustik performansını arttırmak için kullanılmalıdır. Salonunuzun ses sistemi, görünüm optimizasyonu süreçlerini ve bunlarla bağlantılı olarak tabi ki size en uygun tasarım kalıplarını kullanmalısınız. Profesyonel bir destekle bu denklem birkaç akıllı dokunuşla mümkün olmaktadır. En son teknolojiyi kullanarak üretilen yenilikçi modern tasarımlı konferans salonu koltukları modelleri salonunuza sürdürülebilirlilik kimliği katacaktır. Projenizin uzun vadede size sağlayacağı performans tamamen planlardaki ince detaylara ve kullanılan malzemenin kalitesine bağlıdır.Konferans Salonu Koltukları Modelleri

Konferans Salonu Koltuğu Seçimi

Konferans koltuğu tercihleri işinde profesyonel iç mimarlarla işbirliği içinde projelendirilerek kullanılırsa yüksek verimlilik sağlar. Sektördeki deneyimli kişi ve firmalarla çalışmak size tasarım, görünürlülük, akustik ses yayılım kontrolleri gibi konularda sınırsız bir proje üretme olanağı sağlar. Bütün bir salonun kendi içerisinde entegre olması sizin bugününüzü kurtarmakla birlikte salonunuzun geleceğine de yatırımdır. Özellikle oturma düzeninin yapısının içerisinde doğru bir şekilde entegre edilmesi önemlidir. Doğru malzemelerle üretilmiş ideal bir tasarıma sahip işlevsel konferans koltukları eğer iyi bir planlama ile salonunuza yerleştirilirse size uzun vadede büyük değer katacaktır.

Tüm bu detaylar ışığında size en uygun konferans salonu koltuğu tasarımını sunarak projesini planlamak ve uygulamak için harcayacağınız zaman ve ücret doğru seçimlerle sizi performans anlamında mutlu edecektir. Özellikle VİP ve Standart Konferans Koltuk modellerimize göz atabilirsiniz.

Panelkon garantisiyle üretilen tüm VIP ve Standart koltuk modellerimizden TSE’ye uygun olarak üretilmektedir.

Tüm ürünlerimizin üretim sürecinde kullandığımız malzemeler insan sağlığına uygun materyallerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz insan sağlığı dikkate alınarak ihtiyaca yönelik ve konfor anlayışı benimsenerek üretilmektedir.

Farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik zengin ürün çeşidimiz bulunuyor. Renk, malzeme ve tasarım çeşitlerimizle müşterilerimize sayısız alternatifler sunuyoruz.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilir ve ürün / fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: +90 (212) 734 36 50
E-Posta: info@panelkon.com