Amfi Koltukları

Üniversitelere, okullara ve çeşitli eğitim kurumlarına özel olarak üretilen amfi koltukları; tekli, ikili, üçlü ve dörtlü modelleriyle amfinin yapısına yönelik çözümler sunuyor.

Okullarda ve özellikle de üniversitelerde kalabalık öğrenci gruplarının birlikte olup eğitim aldıkları büyük salonlara amfi diyoruz. Salonun verimli kullanılması için oturma gruplarının, koltuk ve sıraların özel modellerle üretilmesi gerekir. Yıllarca kullanılacak olan amfi koltukları öncelikle dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılmalıdır. Panelkon olarak kaliteli ve konforlu amfi koltuğu üretiminde sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Amfi koltukları uzun süre oturarak derslerini takip edecek öğrencilerin rahatsızlık duymayacağı özelliklere sahip olmalıdır. Sırt ve oturak kısımları beden yapısına uygun olarak yapılmalı ve bel, sırt ve ayak ağrılarına neden olmamalıdır. Kullanılacak sünger, kumaş, ahşap ve demir gibi malzemelerin en kaliteli çeşitleri tercih edilmelidir.

Panelkon olarak amfi koltuğu üretiminde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Terletmeyen, alerjiye neden olmayan, renkleri solmayan, kolay temizlenebilen kumaş ve sünger kullanıyoruz. Paslanmaz ve elektrostatik toz boya uygulanabilen demir kullanıyoruz. Koltukları kendi modern tesislerimizde, son teknoloji ürünü makinelerle ve deneyimli, eğitimli personelimizle üretiyoruz. Tesislerimizde kusursuz bir imalat yapılmakta ve yıllarca deforme olmadan, kırılmadan, renkleri solmadan rahatlıkla kullanılmaktadır.

Örnek Amfi Koltuk / Sıraları

Tüm Amfi Sıralarını Görüntüleyin