Ankara Konferans Koltuğu

VIP ve standart koltuk modellerimiz ile Ankara konferans koltuğu ihtiyaçlarını karşılıyor, en uygun fiyat politikasıyla hizmet ediyoruz.

ankara konferans koltuğuKonferans, kongre, sinema ve tiyatro koltuğu imal eden Panelkon, salonlarınızın kalitesini ve konforunu arttırmak için zengin ürün modellerini en uyguna sunuyor.

Konferans salonları, bir veya birden çok konuşmacının yer aldığı toplantılar veya etkinliklerin gerçekleştirildiği büyük salonlardır. Genel olarak üniversitelerde, kongre merkezlerinde, otellerde, hastanelerde, çeşitli eğitim kurumlarında, kamu kuruluşlarında veya özel şirketler olmak üzere birçok kuruluşta yer almaktadır.

Saatlerce süren bilimsel toplantılarda, etkinliklerde veya tanıtım çalışmalarında konferans koltuklarının konforu ve işlevselliği konukların rahat bir deneyim yaşaması için olmazsa olmazdır.

Konferans salonunuzu için en doğru koltuğu seçmenize yardımcı oluyoruz.

Panelkon, konferans salonlarının amacına ve talep edilen tasarıma göre ahşap oturaklı, katlanır oturaklı, yazı tablalı, gizli yazı tablalı, açık kollu, kapalı kollu, bardaklıklı gibi birçok ürün ve model seçeneği sunmaktadır. 

Örneğin salonunuz bir eğitim kurumundaysa, orada yapılacak bilimsel toplantılar ve eğitimler saatler sürecek, katılımcıların konforu etkinliklerden elde ettikleri deneyimi etkileyecektir. Koltukların sıkışık olması, yazı tablasının olmaması, oturağın katlanamaz oluşu, genişliği ve rahatlığı, rengi vb. birçok özellik konukların etkinlik deneyimini üzerine kayda değer bir etki bırakacaktır.

 

Koltuk Çeşitlerimizden Örnekler

Tüm Modelleri Görüntüle