Konferans Koltukları İmalatı

Panelkon, 40 yılı aşkın deneyimi ile İstanbul’daki kendi fabrikasında tüm Türkiye ve dünya için konferans koltukları imalatı gerçekleştirmektedir.

Uzman teknik ve tasarım ekibimizle konferans salonunuzu tasarlıyor, konferans koltuğu imal ediyor ve salonlarınıza montajını gerçekleştiriyoruz.

Tüm koltuk ürün ve modeller firmamıza ait olup İstanbul’un en büyük konferans koltuğu üretim fabrikalarından biri olan Panelkon Silivri’de üretilmektedir.

Konferans koltuğunu üretirken en önemli prensiplerimiz sağlıklı (kanserojen madde içermeyen), yüksek kaliteli, kullanışlı ve konforlu ürünler ortaya çıkarmaktır.

Şirketimiz ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, TSEK 2019 ve TS 12727 sertifikalarına sahiptir ve bu özelliğiyle piyasadaki diğer konferans koltuğu üreticilerinden bir adım öndedir. Kalite yönetim sistemi sertifikası, müşteri memnuniyet yönetimi sertifikası, çevre yönetim sistemi sertifikası, Türk standartları enstitüsü kriterlere uygunluk belgesi ve Türk standartlarına uygunluk belgeleri Panelkon markasının üretimden uygulamaya kadar tüm iş süreçlerini ne kadar doğru ve başarılı bir şekilde yürüttüğünü belgelemektedir.

Koltuk Çeşitlerimizden Örnekler

Tüm Modelleri Görüntüle