İstanbul Konferans Koltuğu

İstanbul konferans koltuğu ve sandalyesi için kalite standartlarımız ve memnuniyetiniz öncülüğünde ihtiyaçlarınıza yönelik zengin ürün çeşitleri sunuyoruz!

Google‘da en kaliteli konferans koltuğunu en uygun fiyatlarla bulmak için arıyorsunuz, satın alma sonrası teslimat ve montajının eksiksiz yapılmasını istiyorsunuz.  Kalite belgelerimiz, üst seviye üretim standartlarımız ve kendi fabrikamızda üretim yaparak en sağlıklı ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunmak istiyoruz!

 

Panelkon Nasıl Çözümler Sunar?

Kurumsal firmaların, okulların, üniversitelerin ve devlet kurumlarının konferans koltuğu ihtiyaçlarına  yönelik profesyonel çözümler sunan Panelkon, İstanbul’da konferans salonu koltuğu üreterek tüm Türkiye’nin taleplerini karşılamaktadır.

Panelkon, konferans salonlarında arzu edilen estetiğin kazanımına kullanışlı ergonomik tasarımlarıyla katkı sağlıyor. Zengin renk, model ve koltuk çeşitleriyle konferans salonunun büyüklüğüne göre etkin çözümler sunuyor.

Tüm konferans koltuğu modellerimizi inceleyin!

konferans koltuğuKonferans salonu koltuğu arayışınıza sorumluluk sahibi, titiz ve eşsiz çalışma prensibimizle cevap vermek istiyoruz.

İçten çıkma yazı tablalı, katlanır oturaklı, kollu / kolsuz vb. birçok konferans koltuğu çeşidi ve bize özgün kendi imalatımız olan modellerle konferans salonunuzda yaratmak istediğiniz ambiyasın oluşmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Her kurum ve kuruluşun bütçesine uygun konferans salonu koltuğu ve sandalyesi İstanbul Silivri’de yer alan fabrikamızda imal edilmektedir. Her üretim aşaması TSE standartlarında, şeffaf bir şekilde ve sağlık koşullarını dikkate alarak işlemden geçmektedir.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde temel önceliğimiz, konferans koltuğu talep eden kurumların memnuniyetini ve konferans salonlarının en doğru şekilde düzenlenmesini sağlamaktır.

İstanbul’un en büyük konferans koltuğu fabrikalarından birisine sahip olan Panelkon, hem dekoratif hem de konforlu konferans koltuğu üretimini yapmanın yanı sıra satış sonrası hizmet ağıyla da müşterilerine destek sağlamaktadır. Dilerseniz satış sonrası nakliye, konferans koltuğu montaj işlemleri ve tüm bu süreçleri kapsayan birden çok desteği talep edebilirsiniz.

Bize istediğiniz zaman yazabilir veya bizimle arayarak iletişime geçebilirsiniz. 

 

Referanslarımızdan Örnekler