Konferans Koltuğu Montajı

Panelkon, zengin renk ve model seçenekleriyle sunduğu ürünlerinin yanı sıra satış sonrası konferans koltuğu montajı da gerçekleştirmektedir. Koltuk montajı, imalatımızın ve satışımızın bir parçasıdır.

konferans koltuğu montajı

Konferans koltuklarımız düz, eğimli ve katman katman alanlara güvenli bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın.

Kurum içi koltuk modeli üretme becerimiz ve yüksek üretim kapasitemiz, tasarım odaklı ve birinci sınıf koltuklar ürettiğimize işaret eder. En son teknolojiye sahip üretim tesisimiz, üretim süreçlerinin özenli gerçekleşmesini ve kaliteyi zirvede tutmaya yardımcı olmaktadır. Ürün tasarımcılarımız ergonomiye, konfora ve insan sağlığına önem vererek yaratıcı çözümler sunar. Tüm bu yetenekler birleştiğinde, diğer firmaları takip eden değil konferans koltuğu trendlerini belirleyen ve takip edilen bir firma olduğumuz ortaya çıkar.

 

Koltuk Montajından Önce Seyirciyi Düşünün

Arkalarda oturan insanların sahneyi düzgün bir şekilde görebilmeleri için konferans salonunda koltuk ve sandalyelerin yerleşimi oldukça önemlidir. Bu nedenle her bir koltuğun bir öncekinden biraz daha yüksek olması, herkesin sahneyi doğru biçimde görmesini sağlar. Konferans koltuklarının yerleşiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise rahatlık ve konfordur. Koltuğun kalitesinin ve rahat olması gerekliliğinin yanı sıra koltuk dizilimi birbirine çok fazla yakın ve sıkışık olmamalıdır. Etkinliklerin saatlerce sürdüğü düşünüldüğünde dar alana sıkıştırılan koltuklar dinleyicileri havasız bırakarak kötü bir deneyim yaşamalarına sebep olabilir.

Giriş ve Çıkışları Hesaba Katın

Konferans salonlarında koltukların yerleşimini tasarlarken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus ise katılımcıların giriş ve çıkış sırasında yoğunluğa sebep olmayacak şekilde planlanmasıdır. Koltuklara erişimde doğru yöntemin izlenmesi ve doğru yerleşim planı ile giriş ve çıkışlarda sıkışıklıklar önlenebilmektedir.

Ergonomi ve konfor konferans salonlarında son derece önemlidir, rahatsız edici oturma düzeni ve koltuklar katılımcılar tarafından hoş karşılanmaz. Katılımcılar sahneyi rahatlıkla görmeli, engelsiz bir görüş çizgisi ile net bir görme denetimi elde etmelidir. Etkili bir görüş alanı için oturma planı profesyoneller tarafından oluşturulmalıdır ve uygulanmalıdır.

Konferans Koltuklarımıza Göz Atın

 

Tüm Modelleri Görüntüle