VIP Konferans Koltuğu

Kendi üretim sahamız, yüksek üretim kapasitemiz ve 40 yılı aşkın tecrübemizle size ve konuklarınıza konforu gözeten lüks VIP konferans koltuğu modelleri sunuyoruz.

Konuklarınızın konforunu ve sağlığını düşünerek onların keyifli bir deneyim elde etmesi için size yardımcı olmak ve ilham vermek istiyoruz.

VIP Koltuk Modellerini Görüntüle

Tasarımcılarımız ve teknik ekibimiz en zorlayıcı projelerde bile yaratıcı çözümler üretmek noktasında oldukça başarılıdır. Farklı ülkeler ve farklı oturum alanları için VIP konferans koltukları tasarladık, farklı konseptlere uygun biçimde bu koltukların montajını gerçekleştirdik.

VIP  konferans koltuğu ürünlerimiz yürürlükteki tüm yasal ve düzenleyici mevzuata ve mesleki sağlık ve güvenlik koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

Asıl amacız, tüm büyük salonlara çekici, konforlu, sağlıklı ve fonksiyonel koltuklar sağlamak. İzleyici / dinleyici kitlenizi memnun edecek, sadakatini arttıracak doğru ve estetik bir alan oluşturmak için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Her bir referansımızda görebileceğiniz üzere ürün ve modellerimizi en ince ayrıntısına kadar özen gösteririz; iş ahlakına sahip uzman bir ekip tarafından süreçleri yönetiriz.

Referanslarımızdan: Bitlis Eren Üniversitesi Konferans Salonu Koltukları

Lüks Koltuk Modellerimizden Bazıları

 

Tüm Modelleri Görüntüle