fbpx

Konferans Salonu Koltukları Fabrikadan Üretim ve Toptan Satış

Konferans salonu koltukları özellikle eğitim ve iş hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Eğitim ve iş hayatında konferans salonu verilecek bilginin etkisiyle doğrudan bağlantılıdır. Bu yüzden bir konferans salonu için oturma düzeni tasarlarken belirlenmesi gereken bir çok detay vardır.

Konferans salonu koltukları açık bir şekilde iyi bir mekanın temel taşlarından biridir. Estetik ve konfor seviyeleri, bir mekanın genel hissine büyük katkıda bulunur. Bununla birlikte, büyük önem taşıyan bir başka özellik, sandalyelerin yerleşim düzenine göre oluşacak akustik özelliğidir. Bir izleyicinin oturumu, bir sunumun veya herhangi bir programın başarısı ile ilgili çok basit, ancak hayati bir husustur. Konferans salonları için belirlenecek ürün ve yerleşim planı ile genel bir iç mimari çalışması mutlaka profesyonel bir şekilde ele alınmalıdır.

Oturma düzenini ve onu rahat, çekici ve uygun fiyatlı hale getirmek için kullanılan çeşitli ürünleri düzenlemenin çeşitli yolları vardır. Bu konuda uzun yıllardır konferans salonu koltukları üretimi yapan bir firmadan uzman tavsiyeleri almak sizin çok bilgilendirici olacaktır. Bir konferans salonu, bir toplantı salonu, bir sinema salonu veya bir tiyatro salonu olsun, Panelkon geniş ürün yelpazesi içerisindeki koltuk modelleri arasında mutlaka size uygun bir ürünü bulabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanına ihracat yapmanın yanında uzun yıllardır Türkiye pazarında da deneyimliyiz ve kalitemize güveniyoruz.

Konferans Salonu Koltukları Fabrikadan Üretim ve Toptan Satış

Yazma tahtaları, ders oturumu için ek bir aksesuardır ve mevcut ve gelişmiş eğitim senaryosunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak düzenlenmelidir. Yazma tahtaları öndeki koltuğa monte veya mevcut koltuğun kenarına monte olarak tercih edilebilir. Daha özel bir planlama gerektiren izleyiciler için inşa edilmiş tiyatro koltuklarını satın aldığınızda, daha ağır bir çerçeve ve dolayısıyla daha geniş bir alana ihtiyaç duyacaksınız. Dolayısıyla genel olarak ne büyüklükte ve ne şekilde tasarlanmış bir alanınız olduğuna göre tüm koltuk modelleri arasından size en uygun  olan modeli belirlemelisiniz. Bu süreçte bizden destek alabilirsiniz.

Konferans salonu koltukları için direkt fabrikadan üretim yapan ve toptan satış imkanı sunan bir firma ile çalışmak size daha sağlıklı bir bilgilendirme ve aracılardan uzak uygun fiyat garantisi sağlar. Uzun vadeli bir yatırım olarak görebileceğiniz bu planlama için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.