Tiyatro Koltuğu

Sinema, tiyatro, konferans koltuğu üretiminde Panelkon olarak sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Kullanım amacına uygun, rahat, konforlu ve şık koltuk çeşitleriyle müşterilerimize zengin seçenekler sunuyoruz. Tiyatroya gitmek, güzel bir oyun izlemek sosyal ve kültürel hayatımızın önemli bir parçasıdır. Ancak bir oyunu keyifle izlemek için tiyatro salonunun çok iyi dekore edilmiş olması ve koltukların konforlu olması gerekiyor. Tiyatro severler oyun boyunca hiçbir rahatsızlık duymadan oturabilmelidir. Panelkon olarak bu konforu sağlayan mükemmel tasarımlı tiyatro koltukları üretmektedir. Koltuklarını yenilemek isteyen veya yeni bir tiyatro salonu açmak isteyenler ürün çeşitlerimizi mutlaka görmelidir.

Model tasarımından malzeme seçimine, üretimden nakliye ve montaja kadar her aşamada müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Alanının en iyi tasarımcıları izleyicilerin rahat edeceği, ağrı sızı hissetmeyeceği, konforlu, estetik ve şık modeller tasarlamaktadır. Koltukların yapımında en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Tiyatro salonuna estetik kazandıracak renk ve desenlerde, yanmaz, terletmez ve kolay temizlenebilen kumaşlar kullanıyoruz. Paslanmaz ve elektrostatik toz boyalı çelik kullanıyoruz.

Tiyatro Koltukları

Ürün çeşitlerimizi ve ürünlerimizle ilgili detaylı bilgileri web sitemizde, kataloglarımızda ve üretim tesislerimizde görebilirsiniz. Tiyatro koltuğu üretimini kendi modern tesislerimizde yapıyoruz. Son teknoloji ürünü makinelerimiz ve deneyimli personelimizle kusursuz bir üretim yapıyoruz. Her zevke ve her ihtiyaca hitap eden ürün çeşitlerimiz yanında kişiye özel üretim de yapmaktayız. Zengin koltuk çeşitlerimiz arasında sizin zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri mutlaka bulacaksınız. Ama özel sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişim kurarak model, renk ve desen tercihlerinizi iletebilirsiniz.

Salonunuzun ihtiyacına göre dilediğiniz sayıda tiyatro salonu koltuğu siparişi verebilirsiniz. Sipariş adedine göre teslimat tarihini belirlemekteyiz. Maksimum bir hafta içinde koltuklarınız adresinize teslim edilir. Yurdun her yerinden sipariş almaktayız. İstanbul içi nakliye ücreti firmamıza aittir. İl dışı nakliyelerde ise nakliye ücreti müşterimize aittir. Tiyatro koltuğu fiyatlarını da ürünün modeline, kullanılan malzemelerin kalitesine ve niteliğine, sipariş adedine göre belirliyoruz. Ancak modellerimiz her bütçeye hitap etmektedir. Bütçenize uygun, şık ve modern tiyatro koltuğu, tiyatro koltukları, tiyatro salonu koltuk modelleri, üretimi, imalatı, firmaları, fiyatları sorgularını web sitemizde bulabilirsiniz. Modern ve estetik bir tiyatro salonunuzun olmasını istiyorsanız ve koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız koltuk çeşitlerimizi görmeden ve bizimle görüşmeden karar vermeyiniz.

STANDART KOLTUKLAR
VİP KOLTUKLAR