Tiyatro Koltukları – Tiyatro Salonu Koltuğu

tiyatro salonu koltuğuSinema, tiyatro, konferans koltuğu üretiminde Panelkon olarak sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Tiyatro salonu koltuğu kullanım amacına uygun, rahat, konforlu ve şık koltuk çeşitleriyle müşterilerimize zengin seçenekler sunuyoruz.

Tiyatroya gitmek, güzel bir oyun izlemek sosyal ve kültürel hayatımızın önemli bir parçasıdır. Ancak bir oyunu keyifle izlemek için tiyatro salonunun çok iyi dekore edilmiş olması ve tiyatro salonu koltuğu konforlu olması gerekiyor. Tiyatro severler oyun boyunca hiçbir rahatsızlık duymadan oturabilmelidir. Panelkon olarak bu konforu sağlayan mükemmel tasarımlı tiyatro koltukları üretmektedir. Koltuklarını yenilemek isteyen veya yeni bir tiyatro salonu açmak isteyenler ürün çeşitlerimizi mutlaka görmelidir.

Model tasarımından malzeme seçimine, üretimden nakliye ve montaja kadar her aşamada müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Alanının en iyi tasarımcıları izleyicilerin rahat edeceği, ağrı sızı hissetmeyeceği, konforlu, estetik ve şık modeller tasarlamaktadır. Koltukların yapımında en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Tiyatro salonuna estetik kazandıracak renk ve desenlerde, yanmaz, terletmez ve kolay temizlenebilen kumaşlar kullanıyoruz. Paslanmaz ve elektrostatik toz boyalı çelik kullanıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Tiyatro Koltuğu Modelleri