Konferans salonları için kaliteli koltuklar üretmek fabrikamızda 35 yılı aşkın deneyimimiz ile sektörde özellikle faaliyet gösterdiğimiz alandır. Panelkon konferans koltukları olarak uzun yıllardır farklı sektörlere farklı ihtiyaçlara yönelik önemli uzmanlık alanları sağladık ve sonuçta konferans salonundan stadyuma; tiyatro salonundan sinemaya imzamızı attık.

Koltuklarımızı özellikle değerli kılan ve kaliteli yapan, en yüksek uluslararası standartlara uygun kaliteli hammadde kullanımındaki titizliğimizdir. Tüm üretim ve kullanılan malzemelerimiz için sertifikalı ve güven veren bir sürecimiz vardır. Çünkü uzun yıllardır söz verdiğimiz kaliteyi söz verdiğimiz zamanda teslim ederek sektördeki yerimizi koruyoruz.

Konferans Koltuklarının hammadde ve üretim süreci üzerinde tam kontrole sahibiz ve bunun nedeni her şeyi kendimizin fabrikamızda üretmemizdir. Koltukların plastik kısımları da tarafımızca polipropilen enjeksiyon makinesinde üretilmektedir ve kalitemizden asla taviz vermemekteyiz.

Tüm hammadde ve üretim süreçlerinin fabrikamızda bizim tarafımızdan yapılmasının en önemli artısı her bütçeye uygun çok çeşitli kaliteli koltukları çok uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

İhtiyaç ve taleplerinize en uygun siparişi oluşturmak için bizimle aklınıza takılan her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz. Üretilecek ürünün kalitesi ve zamanına teslimatı için direkt olarak üretim fabrikasıyla karşılıklı iletişime geçmeniz bu ticari alışverişte güven ve konfor sağlayacaktır. Tüm siparişleriniz zamanında ve önceden belirlenmiş koşullara göre teslim edilir.

Konferans salonları için kaliteli koltuklar seçmek projenizin önemli parçalarından biriyse bizden sadece fiyat değil çekinmeden fikir de alın. Uzun vadede salonunuza değer katacak ve yatırımınızın karşılığını verecek bir projelendirme için referans imza projelerimize göz atarak genel fikir sahibi olabilirsiniz. Sonrasında size özel detaylar için referans listesinde yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.