fbpx

Konferans Koltuğu Üretim ve İmalatı

Konferans salonunuzu doğru materyaller ile donatmak önemli bir konudur. Özellikle toplantı alanınız için en iyi oturma düzenini bulmak tamamen başka bir konudur. Salonunuz için konferans koltukları seçmek söz konusu olduğunda, ilk olarak salonunuzun kaç kişi için dizayn edilmesi istediğinizi ve ne tür bir görünüm ve duygu ulaştırmak istediğinizi düşünün. Ardından konferans koltukları için kapsamlı ürün seçeneklerimize göz atın. Konferans koltuğu üretim ve imalatı hakkında bilgi alın.

Kaç konferans sandalyesine ihtiyacım var?

Konferans koltukları için karar vermeden önce salonunuzun genel yapısını belirlemelisiniz.

Konferans salonunuza koyabileceğiniz sandalye sayısı büyük ölçüde salonun genel boyutuna bağlı olacaktır. Alan izin veriyorsa, konferans salonunuzdaki bazı duvarlara yan sandalyeler eklemek iyi bir fikirdir. Aklınızdaki kişi sayısına yeterli alan olmadığında, daha büyük toplantılarda bireylere ekstra koltuklar sağlayacaktır. Odanın etrafında rahat bir hareket sağlamak için konferans koltukları sıraları arasında en az 1 metre geçiş alanı bırakmanızı öneririz.

Konferans Koltuğu Üretim ve İmalatı

Konferans koltuğu üretim ve imalatı için kaliteli malzeme ve söz verilen sürede işinizi bitirebilecek bir firmayla çalışmak sizi yorucu bir iş yükünden kurtaracaktır.

Ne tür konferans koltuklarına ihtiyacım var?

Konferans koltukları işlev ve görevlerine göre modellerde ve farklı görünümlere sahiptir. Peki fark nedir? Bazı ayırt edici özellikler vardır. Görev tarzı oturma seçeneği, sabit kolları ve minimum ergonomik ayarlarına göre çok farklı seçenekler bulunur. Örneğin ergonomik ayarların olmaması, toplantılar yapılırken kullanıcıların topuzlar ve kulplarla uğraşmalarını önler. Çoğu konferans koltuğu sadece koltuk yüksekliği için bir ayarlamaya sahiptir. Sizin için hangi işlevin ne kadar önemli olduğuna karar vererek hangi ürün modeline ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz.

Konferans veya seminer salonu için bir iç mimar ile çalışıyorsanız salonunuzun tasarımı ile ilgili bir çok detay ve seçenek içerisinden modern ve iş modelinize uygun bir tasarım belirlemek biraz zaman alan ancak keyifli bir süreçtir. Konferans salonu tasarımı, ürün tedariki, uygulaması ile bir bütündür ve bütün bir süreç boyunca konferans koltuğu üretim ve imalatı ile ilgili bir aksama yaşamak tüm bir süreci sekteye uğratabilir o yüzden belirlenen özelliklerde ve belirlenen tarihte sunulacak hizmet çok önemlidir.