fbpx

Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim hacmimizi yükseltmeye ve tasarım çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz Panelkon olarak özellikle amfi koltukları modelleri konusunda çağın ihtiyaçlarına uygun yeni tasarımlar sunuyoruz. Amfi sıraları üretimi konusunda yılların verdiği tecrübe ile Truva markamızın ürünlerini yeni kataloğumuza ekledik.

Yeni Amfi Koltukları Modelleri

Panelkon garantisiyle üretilen amfi koltukları modelleri olan TRUVA AMFİ SIRASI modelleri TSE’ye uygun olarak üretilmektedir. Standartlarımızı koruyarak her geçen gün daha geniş bir ürün yelpazesi sunabilmenin yollarını aramaktayız. Sektördeki ihtiyaç ve taleplere uygun olarak üretilen yeni truva amfi koltukları modelleri tasarımlarımız ikili, üçlü ve dörtlü sıralar halinde sunulmuştur. Amfinizin şartlarına uygun olarak farklı ölçülerdeki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Ürünün üretim sürecinde kullandığımız malzemeler insan sağlığına uygun materyallerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz insan sağlığı dikkate alınarak ihtiyaca yönelik ve konfor anlayışı benimsenerek üretilmektedir. Tüm ürünlerimizde önceliğimiz bu iki konudur. Konforu sağlıklı bir şekilde sunmak uzun vadeli bir planlama için olmazsa olmazımızdır. Özellikle eğitim kurumları için kullanılması uygun görünen amfi sıralarında sağlıklı materyaller kullanmak bizim için bir misyondan öte görevdir. Bu noktada tüm ürünlerimizin standartlarını sertfikilarımızdan teyit edebilirsiniz. Aynı zamanda cevabını bulamadığınız ve aklınıza takılan herhangi bir soruyu hiç çekinmeden bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilir hem fiyat bilgisi hem de ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon: +90 (212) 734 36 50
E-Posta: info@panelkon.com

Panelkon olarak üretimini planladığımız her modelin tasarım sürecini uzun AR-GE denetimlerine sokarak gerçekleştirmekteyiz. Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz konferans koltukları, amfi sıraları veya size özel sunabileceğimiz diğer çözümler için referanslarımıza göz atabilirsiniz. En önemli referansımız onlarca yıldır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyümüzdür.

Özellikle eğitim kurumları(üniversite, lise, ilkokul, kurs merkezi vb.) için amfi kullanımının önemini biliyoruz bu sebeple doğru bir planlama ile doğru malzemenin kullanımı size uzun vadede büyük artılar sağlayacaktır. Panelkon olarak bu süreçte size geniş ürün yelpazemiz ile profesyonel kadromuz ile söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz standartlarda hizmet verebiliriz. Sektörde aldığımız her türlü bilgi birikiminin gücüyle hedef büyüterek yolumuza devam etmekteyiz sizi de bu yolda bizimle yürümeye davet ediyoruz.