Stadyum Koltukları İmalatı

stadyum koltuğu imalatı

Stadyumlar binlerce kişinin heyecanla maç izlediği yerlerdir. Panelkon olarak stadyumlara, spor salonlarına özel tasarımlı stadyum koltukları imalatı yapıyoruz.

Ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren çok sayıda firma olmasına rağmen, stadyum sayısının sürekli artması, eskiyen koltukların yenilenmesi gerektiği için firmalar yoğun talep almaktadır.

Panelkon olarak kendi modern tesislerimizde seri üretim yaparak bu talepleri karşılamaya çalışıyoruz. Stad koltuklarında pvc, plastik ve polipropilen malzeme kullanıyoruz. Ürünlerimiz dış etkenlere ve açık hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Renkleri solmaz, temizliği kolay yapılır.

Stadyumlarda heyecan ve şiddet anında koltukların sökülmesi en sık rastlanan durumdur. Bu gibi durumların yaşanmaması için koltuklar vida bağlantılarıyla sabitlenir. Stadyum koltuğu renklerinde ise genellikle kulüp renkleri tercih ediliyor. Bunun dışında canlı ve coşku arttıran renkler de çok tercih ediliyor. Panelkon olarak protokol ve kapalı bölümler için kullanışlı, sağlam ve konforlu tribün koltuğu üretiyoruz. Stadyum koltuğu, tribün koltuğu, protokol, vip tribün koltukları modelleri, üretimi, imalatı, firmaları, fiyatları sorgularınızın cevaplarını web sitemizde, kataloğumuzda veya üretim tesislerimizde görebilirsiniz. Dilediğiniz modelde, renkte ve dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden sipariş alıyoruz.

Stadyum koltuklarında en çok tercih edilen model sabit arkalıklı veya arkalıksız modellerdir. Bu modeller fiyatlarıyla da daha uygundur. Ama protokol bölümleri için açılır kapanır, arkalıklı, kolçaklı modeller tercih edilir. Bu modeller seyir zevkini de arttırmaktadır. Sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilir, model ve renk tercihlerinizi, ihtiyacınız olan adedi bildirebilirsiniz. Bu özelliklere göre biz de size fiyat teklifi veriyoruz. Ürün teslim tarihini de sipariş adedine göre tespit ediyoruz. Ürünlerinizi teslim tarihinde mutlaka teslim ediyoruz.