Stadyum Koltukları

Katlanabilir stadyum koltukları veya localardaki VİP bölümdeki daha özel üretim koltuklar ile spor müsabakası için uygun oturma düzenini oluşturmak gerekli. Tribünler için koltuklar, vip ve loca tipi yerleşimler için koltuklar hepsi özenle seçilmeli ve yerleştirilmeli. Stadyum koltukları seçilirken ve yerleştirilirken genel atmosferin ve akustiğin belirlenerek seyircilerin ve ziyaretçilerin rahatını sağlamak önemlidir.

2020 yılı her ne kadar izleyicili spor müsabakaları için biraz zor bir dönemden geçse  de stadyumlar yüzlerce yıllık bir ihtiyaçtır. Özellikle ülkemizde futbol, basketbol, voleybol gibi birçok spor müsabakası için stadyumlar iyi bir doluluğa erişebilmekte ve büyük kalabalıklara erişebilmekteler.

Rahat seyirci mutlu seyirci

Seyircilerin her tür spor etkinliğinde rahat olması elbette çok önemlidir. Etkinliğinize katılmak için para ödeyen müşterilerin etkinliğin tadını çıkarmasını ve daha fazlası için geri gelmesini istersiniz. Bunu sağlamak için de katıldıkları spor etkinliğine tam olarak konsantre olabildiklerine ve rahatsız edici bir koltukla veya diğer rahatsızlıklarla başa çıkmak zorunda kalmadan zevk alabildiklerinde emin olmanız gerekir.

Kirli, çatlak, yırtık ve yıpranmış koltuklar ile stadyumdan memnun seyircilere sahip olamazsınız.

Renk önemlidir. Stadyum koltuklarında doğru renk seçimi; estetik çekiciliğin yanı sıra kulüp renklerini / markalaşmayı güçlendirmeye yardımcı olur.

Seyirciler koltuklarını rahatça bulup oturduktan sonra, yeterli oturma alanı ve diz mesafesi olması gerekir.

Koltuklarının dengesiz ve güvenli olmayan bir şekilde tabana sabitlendiğini hissetmek tehlikelidir. (örneğin beton ağartıcı).

Kötü kalıplanmış koltuklarında yağmur suyunun birikmesi nedeniyle ıslanmak veya nemlenmek. Elbette, pek çok spor sahası kaplıdır veya kötü havalarda bir tavanı harekete geçirebilir, ancak bazıları değildir, bu da herhangi bir yağmur suyunun, gerekirse hızlı ve kolay bir şekilde silinebilen akıllıca tasarlanmış bir koltuktan akmasını zorunlu kılar. Bu sebeple ihtiyaçlarınıza uygun stadyum koltuklarını belirlemelisiniz.

Bir stadyuma  VIP olarak özel tasarlanmış koltuklar yerleştirmelisiniz. – örneğin bir yönetici maç günü paketi için ödeme yapmış ve locada maç izlemek, misafirlerini ağırlamak istiyor olabilir – Bu standartlar için stadyum localarında koltuklarınız için diğer koltuklarından daha yüksek sınıf hissini oluşturmalısınız.

İhtiyaçlarınıza uygun stadyum koltukları konusunda bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Marmara Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi'nde
Panelkon amfi sıraları ve konferans koltukları tercih edilmiştir.