Sinema Koltuğu

Sinemaseverler için izlenecek filmin kendisi kadar izlenecek mekânın özellikleri de önemlidir. Sinema salonunun genel dekorasyonu film izlemek için ideal bir tarzda olmalıdır. Ayrıca sinemaseverlerin oturacağı koltuklar da izlenen filmden zevk alınmasını sağlayan en önemli unsurdur. Ancak rahat ve konforlu sinema koltukları ile hiç rahatsız olmadan film izlenir. Son zamanlarda sinema salonlarının rahat, konforlu ve modern sinema koltukları ile yenilendiğini görüyoruz. Panelkon olarak pek çok sinemanın koltuklarını yeni modellerle değiştirdik ve müşterilerimizin memnuniyetini sağladık. Sinema koltuğu üretiminde de sektörün en iyi ve sürekli gelişmekte olan firmasıyız. Model konusunda da en zengin çeşitliliğe sahip firmayız.

Sinema salonunuzu yenilemek istiyor veya yeni bir salon açmak istiyorsanız zengin ürün çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Üretim tesislerimizde modellerimizi görebileceğiniz gibi kataloglarımızdan da modelleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin özellikleri de katalog bilgilerinde yer almaktadır. Sinema koltuklarını kendi modern tesislerimizde ve teknolojinin tüm imkânlarını da kullanarak kusursuz bir işçilikle üretmekteyiz. Koltuk üretiminde yanmaz, terletmez ve temizliği kolay döşeme malzemesi kullanıyoruz.

Sinema Koltukları

Sinema koltuğu tasarımlarını alanının en iyisi olan tasarımcılarımız yapıyor. Tasarımlar hazırlanırken sinemaseverlerin ihtiyaçları ve zevkleri, rahat etmeleri göz önüne alınıyor. Dünyadaki modern sinema salonlarındaki son trendler takip ediliyor. Koltuk döşemelerinde solmaz renk ve desenli kumaşlar tercih ediliyor. Şık tasarımlarıyla, renkleri ve modelleriyle ürettiğimiz sinema koltukları sinema salonuna mükemmel bir estetik kazandırıyor. Sinema koltukları fiyatlarımızla bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Dilediğiniz renk ve modelde sinema koltuğu, sinema koltukları, sinema salonu koltuk modelleri, üretimi, imalatı, firmaları, fiyatları gibi sorguları firmamızda bulabilirsiniz.

Salonunuzun büyüklüğüne göre dilediğiniz sayıda sinema salonu koltuğu siparişi vermek için bizimle iletişime geçip görüşebilirsiniz. Koltuk fiyatları modele, malzeme tercihine ve sipariş adedine göre değişmektedir. Teslim tarihi de adede göre değişmekle birlikte, seri üretim yaptığımız için hızlı bir biçimde ürün teslimi yapmaktayız. Nakliye ve montaj hizmetini de biz yapıyoruz. Modern, şık ve kaliteli sinema koltuklarımızla salonunuz modern bir görünüme kavuşacak, mükemmel bir estetik kazanacak ve müşterileriniz konforlu koltuklarda film izlemenin tadına varacaktır.

STANDART KOLTUKLAR
VİP KOLTUKLAR