Sinema Koltukları

sinema salonu koltuğu

 Sinemaseverler için izlenecek filmin kendisi kadar izlenecek mekânın özellikleri de önemlidir. Sinema salonunun genel dekorasyonu film izlemek için ideal bir tarzda olmalıdır. Ayrıca sinema salonu koltuğu da izlenen filmden zevk alınmasını sağlayan en önemli unsurdur. Ancak rahat ve konforlu sinema koltukları ile hiç rahatsız olmadan film izlenir.

Son zamanlarda sinema salonlarının rahat, konforlu ve modern sinema salonu koltuğu ile yenilendiğini görüyoruz. Panelkon olarak pek çok sinemanın koltuklarını yeni modellerle değiştirdik ve müşterilerimizin memnuniyetini sağladık. Sinema koltuğu üretiminde de sektörün en iyi ve sürekli gelişmekte olan firmasıyız. Model konusunda da en zengin çeşitliliğe sahip firmayız.

Sinema salonunuzu yenilemek istiyor veya yeni bir salon açmak istiyorsanız zengin ürün çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Üretim tesislerimizde modellerimizi görebileceğiniz gibi kataloglarımızdan da modelleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin özellikleri de katalog bilgilerinde yer almaktadır. Sinema koltuklarını kendi modern tesislerimizde ve teknolojinin tüm imkânlarını da kullanarak kusursuz bir işçilikle üretmekteyiz. Koltuk üretiminde yanmaz, terletmez ve temizliği kolay döşeme malzemesi kullanıyoruz.