Seminer Koltukları – Seminer Salonu Koltuğu

Şirketler ve resmi kurumlar zaman zaman belli konularda çalışanlarına yönelik seminer çalışması yaparlar. İş verimliliğini arttırmak için yeni gelişmelerle ilgili konunun uzmanı kişilerin çalışanlara seminer vermesi firmaların olağan çalışmaları kapsamındadır. Bu nedenle şirket ve kurum binalarında özel olarak hazırlanmış seminer odaları da bulunur. Şirket bünyesinde seminer odası yoksa özel seminer salonlarından yararlanılır. Seminer katılımcıları saatlerce oturmak ve konu anlatımını takip etmek, not almak durumundadır. Bu nedenle seminer koltukları rahat ve konforlu olmalıdır. Panelkon olarak seminer salonları için rahat, konforlu ve şık tasarımlı seminer salonu koltuğu üretiyoruz.

Panelkon olarak dilediğiniz model ve renkte, bütçenize uygun fiyatlarla ve ihtiyacınız olan sayıda koltuk üretiyor ve bu alandaki talepleri büyük ölçüde karşılıyoruz. Kendi modern tesislerimizde, kaliteden ödün vermeden yaptığımız üretimle sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Ürünlerimiz üretimden önce vücut sağlığı açısından testten geçirilir ve seminer koltuklarında uzun süre oturulsa bile kişiye hiçbir rahatsızlık vermez. Kullanılan sünger ve döşeme malzemeleri de katılımcıların rahatı düşünülerek seçilmektedir.

Seminer koltuğu Modelleri

Seminer koltuğu üretiminde rahatlık, konfor, kalite ve fiyat uygunluğu yanında görsellik de önem verdiğimiz hususlardır. Bu amaçla birbirinden farklı, zevkli ve modern tasarımlarla çeşitli modeller hazırlıyoruz. Seminer koltuğu ihtiyacı olan şirket ve kurumlar en zengin ürün seçeneğini firmamızda bulacaktır. Kataloglarımızı inceleyerek veya üretim tesislerimizdeki modelleri görerek zevkinize uygun bir model seçebilirsiniz. Bunun yanında kişiye özel tasarımlar da hazırlayıp üretiyoruz. Bütün seçenekleri değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Modellerimizde dilediğiniz renk ve kalitede kumaş veya deri kullanabilir, modeli sizin zevkinize uygun hale getirebiliriz.

Türkiye’nin her yerinden sipariş alıyoruz. Seminer salonu koltuğu siparişinde renk ve model tercihinizi, kumaş tercihinizi ve ihtiyacınız olan adedi bildiriyorsunuz. Ürün teslim tarihini ve fiyatı da bu tercihlere göre belirliyoruz. Ürünleriniz size verdiğimiz tarihte mutlaka teslim edilir. Özenle ambalajlanıp kargo ile adresinize gönderilir. Ürünlerin montajını da kendi personelimiz en iyi şekilde yapmaktadır. Renk ve model tercihlerinize uygun, titiz bir işçilikle ürettiğimiz seminer koltuklarıyla seminer salonunuz modern ve şık bir görünüme kavuşacak, işletmeniz prestij kazanacaktır. Seminer katılımcıları rahat edecek ve verimli bir çalışma ortamı sağlanmış olacaktır.

STANDART KOLTUKLAR
VİP KOLTUKLAR