Rom Konferans Koltuğu

Rom konferans koltuğu modeli, tüm zamanların en çok tercih edilen ve en fonksiyonel konferans koltuğu çeşitlerinden birisidir. Konferans salonlarında, seminer salonlarında, tiyatro ve sinema salonlarında sıkça tercih edilmektedir.

Referansımız: Bingöl Diyanet Vakfı Konferans Salonu Koltukları 

Rom Ürün Grubu Modelleri

40 yılı aşkın tecrübesi ve yerel / yurt dışı birçok referansı ile konferans koltukları imalatı ve montajında Türkiye’nin öncü firmalarında olan Panelkon, 23 adet rom modeline ait koltuk modeline sahiptir. Söz konusu 23 model, birbirinden farklı konforda, işlevde ve güzellikte farklı özellikler taşımaktadır.

Tüm modellerimiz oturum alanının ve salonun yapısına göre akustiği üst seviyede tutan ve katılımcıların rahatını gözeten çeşitli özelliklere sahiptir.

Rom grubu konferans koltuğu modelleri genel olarak rom içten çıkma yazı tablalı koltuk, rom açık kol, kapalı kol koltuk, rom bardaklıklı koltuk gibi salonun amacına göre farklı fonksiyonlara sahiptir.

Tüm koltukları birinci sınıf malzemelerden, insan sağlığı ve güvenliği noktasında yasal düzenlemelere uygun biçimde üretilmektedir. Rom modeli, denge ve dayanıklılık testlerini başarı ile tamamlamış olup güçlü bir iskelet yapısına sahiptir. Zira rom konferans koltukları ürün serimiz TSE tarafından onaylı ve ISO kalite belgesine sahip firmamızın garantisi altında kendi üretim tesisimizde üretilmektedir.

Rom Koltuk Çeşitlerimiz

İstenilen renk ve özelliklerle rom konferans koltuğunu salonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.