Kongre Koltukları – Kongre Salonu Koltuğu

Ticari, sosyal ve kültürel faaliyetlerin küreselleştiği günümüzde yerel, ulusal ve uluslararası kongreler de daha fazla düzenlenmeye başladı. Özellikle büyük şehirlerimizde çok geniş kapasiteli kongre salonları da yapılmaya başlandı. Kongrelerin daha verimli geçmesi salonun dekoruna ve özellikle de koltukların rahat ve konforlu olmasına bağlıdır. Konforlu ve modern kongre koltuğu ihtiyacı ve talebi de her geçen gün artmaktadır. Bu talebi karşılamak için de kongre koltukları üretimi yapan yeni firmalar sektöre katılmaktadır. Panelkon olarak yılların deneyimi ve kaliteli üretimimizle sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Gelişmiş teknolojilerle ve kendi modern tesislerimizde üretim yapıyoruz.

Kongre katılımcıları uzun süre oturmak zorunda olacaklardır. Uzun süre kalitesiz bir koltukta oturmak insanı yoracak, motivasyonunu azaltacaktır. Bu nedenle öncelikle kongre koltuklarının sırt dayama ve oturak kısımlarının, kolçaklarının kişiye rahat oturma imkânı sağlayacak şekilde tasarlanmış olması gerekir. Panelkon tasarımcıları kişiye sağlıklı ve rahat oturma imkânı sunan koltuk tasarımları hazırlar. Koltuk modellerinde rahatlık ve konfor kadar estetik de önemlidir. Koltuklar kongre salonuna güzel bir görsellik katmalıdır.

Kongre koltuğu Modelleri

Firmamız çok çeşitli renk ve desenlerle kumaş veya deri döşeme malzemeleri kullanmaktadır. Yanmaz, terletmez, kolay temizlenebilen kumaşlar, kongre koltukları için daha çok tercih edilmelidir. Her ihtiyaca uygun kongre koltukları, her zevke hitap eden kongre koltuğu çeşitlerimizi web sitemizde veya kataloglarımızda görebilirsiniz. Her ürünle ilgili detaylı bilgileri de ürünlerin yanında bulabilirsiniz. Rahat ve konforlu, şık ve modern kongre koltuk çeşitlerimiz arasında zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli mutlaka bulacaksınız. Ancak mevcut modellerimiz dışında talepleriniz olursa da kişiye özel koltuk üretimi yapmaktayız.

Kongre salonu koltuğu sipariş etmek istiyorsanız bizimle telefonla iletişim kurabileceğiniz gibi üretim tesislerimize gelerek de bizimle görüşebilirsiniz. Tek ürün fiyatlarımız toplu siparişlerde sizin lehinize değişmektedir. Fiyatlar koltuğun modeline, malzeme tercihine ve sipariş adedine göre değişecektir. Taleplerinizi bize ilettiğinizde bu özellikleri değerlendirerek size bir fiyat teklifi sunarız. Teslim tarihi de yine sipariş adedine göre belirlenecektir. Yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Seri üretim yaptığımız için maksimum bir hafta içinde ürünlerin teslimini yaparız. Ürünler özenle ambalajlanıp kargo veya bir nakliye firmasıyla adresinize gönderilir.

STANDART KOLTUKLAR
VİP KOLTUKLAR