Konferans salonu koltuğu ister özel bir konferans salonu, ister etkinlikleriniz için çok amaçlı bir eğitim mekanı olsun, oturma yeri seçimi bir toplantı tesisinin gelir potansiyelinde çok önemli bir role sahiptir.

Oturma tasarımı elbette mekanın nihai kapasitesini belirleyecektir. Esneklik de çok önemli olabilir – uyarlanabilir bir oturma düzeni olmadan, bir mekan belirli türdeki etkinlikler için uygun olmayabilir. Ve elbette bu sadece pratiklikle ilgili değil – güzel, konforlu koltuklar bir salona ziyaretçilerinizin yeniden rezervasyon yapmasını sağlayan bir hava katar

Panelkon konferans koltukları neredeyse sınırsız konfigürasyon sunar. Zengin model ve ürün kataloğumuzdan tüm ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Bu şekilde, mimarınızın tüm isteklerine uygun özel bir kumaş ve ahşap kolçaklar, binanın zarif iç mekanını tamamlar. Salonunuza hem lüks ve estetik bir hava  katabilir hem de ziyaretçilerinize rahat bir deneyim sunabilirsiniz. Örneğin isteğe bağlı katlanır yazı tabletleri, konferans ziyaretçilerinin ilgisini artırabilir.

Sabit bir konferans salonu planlıyorsanız, genel olarak geleneksel bir tiyatro koltuğu sizin taleplerinizi iyi bir şekilde karşılar. İhtiyaç ve taleplerinize göre farklı model ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde gerçekten sınır tamamen sizin hayal gücünüzdür.

İhtiyaçlarınıza göre sinema salonu koltukları modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu tip koltuklar uzun süreli oturma için ekstra konfor sunar – ziyaretçilerinizin uzun oturumlar için oturabileceği rahat ve estetik koltuk sistemleri çok önemlidir. Bu tip modellere ek olarak katlanır ahşap yazı aparatları da salonunuza ekstra bir özellik katacaktır.

Uzun yıllardır konferans salonu koltuğu sektöründe bulunmanın getirdiği özgüvenle belirtebiliriz ki: koltuklarımız sağlamlığı ile bilinir ve referanslarımız için ürettiğimiz birçok salon uzun yıllardır kullanılmaktadır. Koltukların kendileri oldukça dayanıklıdır ve ürün yelpazemizin çoğu ilgili standartlara uygun olarak sertifikalandırılmıştır. Dolayısıyla planlamanızı uzun vadeli bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.

Ayrıca unutmayın ki sektörde güler yüzlü ve bilgili müşteri hizmetlerimiz ve koltuk kurulumunuz için sürekli hizmet ve destek sağlamadaki güvenilirliğimiz ile tanınıyoruz.

Eğitim, Sinema, Tiyatro, Toplantı, Konferans salonu… amacınız ne olursa olsun, web sitemiz size alanınız için mevcut olan seçeneklerden bir kesit sunmak üzere tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi almak için lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin. Alternatif olarak, tüm projenizin çalışmasını planlamak için Panelkon Proje sitemize de göz atabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi'nde
Panelkon amfi sıraları ve konferans koltukları tercih edilmiştir.