Konferans Salonu Koltuğu

konferans-koltugu

Konferans koltuklarımızı çeşitli renk ve dçşeme seçenekleriyle yazı tablalı, bardak tutuculu, açık ve kapalı kol gibi birçok modelde üretiyoruz.

Toplantı ve konferanslar şirket ve resmi kurum çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Büyük kurumsal şirketlerin ve resmi kurumların kendi binalarında toplantı odaları ve konferans salonları bulunur. Bunun yanında geniş çaplı konferanslar için hazırlanmış özel konferans salonları da vardır. Konferans salonu koltuğu ise en önemli noktada bulunur.

Şirket ve kurumlar geniş katılımlı konferanslar için bu salonlardan yararlanırlar. Şık ve modern konferans salonları firmalara ve kurumlara prestij kazandırmaktadır. Konferans salonu koltuğu ise bu salonlara konfor ve estetik kazandıran en önemli unsurdur. Ancak ülkemizde konferans koltuğu üretiminde önemli bir açık olduğunu görüyoruz. Panelkon olarak bu açığı önemli ölçüde biz kapatıyoruz.

Farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik zengin konferans salonu koltuğu çeşidimiz bulunuyor. Renk, malzeme ve tasarım çeşitlerimizle müşterilerimize sayısız alternatifler sunuyoruz. Koltuklarımızı teknolojik donanımlı kendi modern tesislerimizde üretiyoruz. Tasarımda estetik ve konfora önem verirken, malzeme kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Her zevke ve ihtiyaca uygun çeşitlerimizi kataloglarımızdan inceleyebilir veya tesislerimize gelerek görebilirsiniz. Mevcut çeşitlerimiz dışında kişiye özel tasarımlar da hazırlayıp üretiyoruz.

Konferans Koltuğu Örnekleri

Türkiye’nin ve dünyanın birçok konferans salonu Panelkon’un konfor ve kaliteli ürünlerini kullanıyor.  Üniversitelerden, özel okullara; devlet kurumlarından, kültür merkezlerine kadar tüm salonlar için konferans koltukları üretiyor ve uyguluyoruz.