Konferans Koltuğu

Toplantı ve konferanslar şirket ve resmi kurum çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Büyük kurumsal şirketlerin ve resmi kurumların kendi binalarında toplantı odaları ve konferans salonları bulunur. Bunun yanında geniş çaplı konferanslar için hazırlanmış özel konferans salonları da vardır. Şirket ve kurumlar geniş katılımlı konferanslar için bu salonlardan yararlanırlar. Şık ve modern konferans salonları firmalara ve kurumlara prestij kazandırmaktadır. Konferans koltukları ise bu salonlara konfor ve estetik kazandıran en önemli unsurdur. Ancak ülkemizde konferans koltuğu üretiminde önemli bir açık olduğunu görüyoruz. Panelkon olarak bu açığı önemli ölçüde biz kapatıyoruz.

Farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik zengin ürün çeşidimiz bulunuyor. Renk, malzeme ve tasarım çeşitlerimizle müşterilerimize sayısız alternatifler sunuyoruz. Koltuklarımızı teknolojik donanımlı kendi modern tesislerimizde üretiyoruz. Tasarımda estetik ve konfora önem verirken, malzeme kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Her zevke ve ihtiyaca uygun çeşitlerimizi kataloglarımızdan inceleyebilir veya tesislerimize gelerek görebilirsiniz. Mevcut çeşitlerimiz dışında kişiye özel tasarımlar da hazırlayıp üretiyoruz.

Konferans Koltukları

Konferans koltuğu şık, konforlu ve kaliteli olmalıdır. Alanının en iyisi olan tasarımcılarımız, oturana konfor ve rahatlık sağlayacak tasarımları hazırlıyor. Konfor ve şıklık kadar malzeme kalitesi de çok önemlidir. Panelkon koltuk çeşitlerinin tümünde kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Terletmeyen, yanmaz ve temizliği kolay kumaşlar kullanıyoruz. En kaliteli sünger, ahşap ve metal malzeme kullanıyoruz. Model çeşitliliğimiz yanında fiyat çeşitliliğimizle de müşterilerimize geniş bir seçenek sunuyoruz. Fiyatlarımız kullanılan malzemenin kalitesine, koltuğun modeline ve sipariş adedine göre değişmektedir. Bütün bunlar sipariş verilirken belirlenmektedir.

İhtiyacınız olan konferans salonu koltuğu için bizimle görüşmeden ve modellerimizi görmeden karar vermeyiniz. Konferans salonunun büyüklüğüne göre en rahat ve konforlu koltuk modellerini, zevkinize uygun ve salonunuza estetik katacak en şık koltuk modellerini firmamızın ürünleri arasında bulacaksınız. Seri üretim yaptığımız için dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi size belirttiğimiz süre içinde mutlaka teslim etmekteyiz. Yurdun her yerinden sipariş almaktayız. Ürünlerin nakliyesi en güvenli şekilde olmaktadır. Koltukların montajını da kendi personelimiz yapmaktadır. Konferans koltukları fiyatlarımızla bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Dilediğiniz renk ve modelde konferans koltuğu, konferans koltukları, konferans salonu koltuk modelleri, üretimi, imalatı, firmaları, fiyatları sorgularını firmamızda bulabilirsiniz.

STANDART KOLTUKLAR
VİP KOLTUKLAR