fbpx

Konferans Koltuğunda Konforun Önemi

Sırtta oluşan bir ağrı veya boyun bölgesine sert bir temas kimsenin bir iş toplantısı veya iş konferansında yaşamak istemeyeceği şeylerdir.

Ergonomi, konferans salonlarında en az ofiste olduğu kadar önemlidir. Konferans salonları her ne kadar sürekli olarak kullanılmasalar da gerekli olduklarında uzun süre oturmamız gereken yerlerdir – bazen birkaç saat, bazen tüm gün.

konferans koltugunda konforun onemi 300x225 - Konferans Koltuğunda Konforun Önemi

Otururken rahatsız olmak, yalnızca konsantre olmayı zorlaştırmaz – toplantılarda oldukça önemlidir – uzun süreli yanlış oturma biçiminin neden olduğu sağlık sorunlarına da sebep olabilir.

Bu nedenle Panelkon, konukseverlik piyasasında konferans salonunun rahatlığı konusuna büyük yatırım yaptı. Sadece profesyonel görünmekle kalmayan, aynı zamanda konuklara en çok ihtiyaç duydukları yerde maksimum destek verecek koltuklar tasarlıyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek çağa uygun tasarımları ergonomik normlar ile bir araya getiriyoruz.

Çağdaş, klasik tarzda ve son derece konforlu; her toplantı salonuna uygun farklı Panelkon konferans koltuğu ürünü modellerine göz atabilirsiniz.

Bize Güvenin

Panelkon konferans koltuğunda konforun önemi konusunda hassas olduğu için ürünleri TSE‘ye uygun olarak üretilmektedir.  Ürünlerimizin üretim sürecinde kullandığımız malzemeler insan sağlığına uygun materyallerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz insan sağlığı dikkate alınarak ihtiyaca yönelik ve konfor anlayışı benimsenerek üretilmektedir. Böylece misafirleriniz için garantili konfor güvencesini alırsınız.

Misafirleriniz için gün boyu zaman geçirecekleri bir konferans koltuğunun rolünü doğru bir şekilde yerine getirmesi  hem iş hem de zevk meselesidir. Konferans koltuğu özellikle bel desteği ile uygun şekillendirilmiş perdeli oturacak yer ile çarpıcı ve zarif bir arkaya sahip olmalıdır.

Misafirlerinizi ağırlayacağınız konferans seminer salonları, bekleme odaları veya her türlü ergonomik ve tasarıma önem veren koltuk sistemleri ihtiyaçlarınız için özelleştirme seçeneklerimiz hakkında bilgi alın. Aklınız takılan her türlü soruda   +90 (212) 734 36 50 numaralı telefondan daha fazla ayrıntı için Panelkon ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizdeki iletişim formundan veya info@panelkon.com mail adresine göndereceğiniz mesajlar ile detaylı mesajlarınızı bekliyoruz.

35 yılı aşkın deneyimimiz ile Panelkon olarak sinema ve konferans koltuğu sektöründe var olan eksikliği gidermek için İstanbul’da 16.500 m2 kapalı alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sürekli yenilenen ürün gruplarımıza göz atabilir ve sizin için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.