İPKB Onaylı b1 Yanmaz Kumaş Konferans Koltuğu

Konferans salonu koltukları için yenilikçi bir şekilde tasarlanmış kaliteli ürünler… Salon sahipleri ziyaretçilerine hem estetik açıdan modern oturma sistemleri hem de konfor sunmalıdır. Dünya standartlarında esnek bir oturma sistemine sahip olmak, her tür mekanın daha fazla bilet satmasına, profilini yükseltmesine ve daha geniş bir şov seçeneğine ev sahipliği yapmasına yardımcı olur. Sektörünüzde bir adım önde olmak rakiplerinizle rekabet edebilmek önemlidir. İPKB Onaylı b1 Yanmaz Kumaş Konferans Koltuğu tercih etmek sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

Bu süreçte İPKB yani İstanbul Proje Koordinasyon Birimi onaylı koltuklar ile projelere imza atmak önemlidir. Kullanacağınız koltuklar B1 Yanmaz Kumaş kullanmak alev almayan kumaşlar kullanmak ufak ama önemli bir detaydır. Yenilikçi ve kaliteli ürün kullanmak size uzun vadede büyük başarı kazandırır.

Özel İmalat Uzmanlığımızdan Faydalanın

Sundukları ürün yelpazesi arasında bir dizi oturma seçeneğine (tek bir standart tip yerine) sahip olan bir distribütör, sadece daha fazla mal satabildiği için daha fazla kar elde etmeyi dört gözle bekleyebilir. Yüksek kaliteli oturma çözümleri , geri çekilebilir ve geniş diz mesafesi sunan koltuklar , B1 yanmaz kumaş ürünleri yıl boyunca çok az bakım maliyeti çıkartır. Alev almaz kolay temizlenebilir kumaşlar size tasarruf sağlayacaktır.

Sahne ekipmanları, ışıklı ve sesli podyumlar, mobil duvarlar, perdeler, döşeme, koridor aydınlatması, sıra numaralandırma, fuaye ve giyinme odası alanları için donanım ve ekipmanlar…  çoğu mekanın tüm bunlara ihtiyacı vardır. Doğru bir planlama ile bütün bir konferans, tiyatro, seminer, konser salonu tasarımı size prestij ve müşteri memnuniyeti olarak dönecektir.

Uzun yıllardır konferans salonu koltuğu üretiminde fabrikamız ile geniş bir üretim çeşidi kapasitemiz bulunmaktadır. Bu kapasite ile size tüm ihtiyaçlarınıza uygun konforlu üretimi sağlayabiliriz. Aklınıza takılan sorular için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerimiz genellikle leke tutmaz alev almaz B1 yanmaz kumaştan üretilmektedir. Direkt olarak fabrikadan üretimden satın alacağınız ürünler ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sektörde tecrübe teknolojik gelişmeleri takip etmek ve doğru malzemeyi kullanmayı getirmektedir. Size öze imalat uzmanlığımızdan faydalanın!

Marmara Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi'nde
Panelkon amfi sıraları ve konferans koltukları tercih edilmiştir.