Amfi Koltukları – Amfi Salonu Koltuğu

Okullarda ve özellikle de üniversitelerde kalabalık öğrenci gruplarının birlikte olup eğitim aldıkları büyük salonlara amfi diyoruz. Salonun verimli kullanılması için oturma gruplarının, koltuk ve sıraların özel modellerle üretilmesi gerekir. Yıllarca kullanılacak olan amfi koltukları öncelikle dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılmalıdır. Panelkon olarak kaliteli ve konforlu amfi koltuğu üretiminde sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Amfi koltukları uzun süre oturarak derslerini takip edecek öğrencilerin rahatsızlık duymayacağı özelliklere sahip olmalıdır. Sırt ve oturak kısımları beden yapısına uygun olarak yapılmalı ve bel, sırt ve ayak ağrılarına neden olmamalıdır. Kullanılacak sünger, kumaş, ahşap ve demir gibi malzemelerin en kaliteli çeşitleri tercih edilmelidir.

Panelkon olarak amfi koltuğu üretiminde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Terletmeyen, alerjiye neden olmayan, renkleri solmayan, kolay temizlenebilen kumaş ve sünger kullanıyoruz. Paslanmaz ve elektrostatik toz boya uygulanabilen demir kullanıyoruz. Koltukları kendi modern tesislerimizde, son teknoloji ürünü makinelerle ve deneyimli, eğitimli personelimizle üretiyoruz. Tesislerimizde kusursuz bir imalat yapılmakta ve yıllarca deforme olmadan, kırılmadan, renkleri solmadan rahatlıkla kullanılmaktadır.

Amfi koltuğu Modelleri

Üniversitelerin ve okulların ihtiyacına yönelik çok zengin amfi koltukları ve amfi sıraları çeşitlerimiz bulunmaktadır. Zengin çeşitlerimiz arasında sizin zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model mutlaka bulunacaktır. Ama bu modeller dışında tercihleriniz varsa size özel üretim de yapmaktayız. Alanının en iyilerinden olan tasarımcılarımız konforlu ve estetik koltuk tasarımları hazırlamaktadır. Ürün çeşitlerimizi web sitemizde veya kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgileri de sitemizde bulacaksınız. Ama tesislerimize gelerek bizimle de görüşebilirsiniz.

Panelkon olarak müşteri odaklı ve müşterilerimizi memnun etme hedefiyle hizmet veriyoruz. Bu nedenle tasarımdan üretime, malzeme tercihinden nakliye ve montaja kadar her aşamada kaliteden ödün vermiyoruz. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan tesislerimizde dilediğiniz sayıdaki amfi koltuk ve sıralarını birkaç gün içinde üretiyoruz. Ürünleri özenle ambalajlayarak nakliye firmalarıyla adresinize gönderiyoruz. Koltuk ve sıraların montajını da kendi personelimiz yapıyor. Amfi koltuk fiyatlarını da istenen modele ve sipariş adedine göre belirliyoruz. Ancak her bütçeye uygun modellerimiz bulunuyor. Uygun fiyat, kaliteli üretim ve zamanında teslimat firmamızın çalışma ilkeleridir ve bu ilkelerimiz sayesinde sektörün en güvenilen firması durumuna geldik.

AMFİ SIRALARI